7 причин купити Mi Band Pulse

1. Він міряє пульс!

У порівнянні з першим поколінням Mi Band, новий Mi Band Pulse, як стає зрозуміло з назви, вимірює пульс і навіть дуже точно. Відбувається вимір за запитом користувача через додаток Mi Fit.

До речі невеликої лайфхак: за допомогою Mi Band Pulse можна виміряти не тільки людський пульс, але й пульс вашої домашньої тварини (кота або пса).

2. Ремінці підходять від першого покоління

На презентації Xiaomi повідомили, що для Mi Band Pulse не підійдуть кольорові ремінці від оригінального Mi Band, проте це не так. При невеликому зусиллі фітнес трекер без проблем поміщається в силіконовий ремінець від першого покоління браслетів Xiaomi.

А ось зарядний пристрій не підійде, за рахунок вбудованого оптичного датчика серцевого ритму Mi Band Pulse трохи товщі, ніж старенький Mi Band, з цієї причини він не поміститься в зарядку від першої версії.

3. Автономність 20+ днів

До анонсу Mi Band Pulse в мережі ходило багато чуток про те, що браслет буде працювати набагато менше, ніж оригінальний Mi Band. Однак цього не сталося, новий Mi Band з пульсомірів працює 20 днів (а іноді і більше) від одного заряду. Для порівняння перших Mi Band міг протриматися 30 днів (всього на 10 днів більше).

4. Ідеальний супутник на пробіжці

Люди, які займаються спортом зокрема бігом, знають, що саме важливо під час тренування - це частота серцевих скорочень, а саме її знаходження в безпечній зоні.

За допомогою Mi Band Pulse і смартфона ви легко зможете виміряти свій пульс під час пробіжки та убезпечити серце від перевантаження на тренуванні.

5. Mi Band Pulse може розблокувати Mi смартфон

Ця функція доступна поки для тільки для Mi пристроїв, проте не виключено, що скоро функція прийде і на інші Android смартфони, а можливо і на Apple iPhone.

Mi Band Pulse в зв'язці з Mi смартфоном може виступати в ролі ключа безпеки для вашого телефону. При активації функції апарат можна буде розблокувати або за допомогою пароля, або що зручніше - за допомогою Mi Band Pulse (потрібно просто піднести браслет до вашого смартфону і той розблокується).

6. Браслет захищений від попадання вологи

Xiaomi не рекомендує багато плавати і пірнати на велику глибину з Mi Band Pulse, проте прийняти душ з браслетом на руці або потрапити під дощ - це все не завдасть йому шкоди.

Таким чином Mi Band Pulse може бути з вами цілодобово.

7. Розумний будильник став ще розумніше

Перший Mi Band міг працювати в режимі розумного будильника, він збирав дані про фази сну на підставі дрібних рухів і будив користувача в самий підходящий момент.

Новий Mi Band Pulse ще точніше визначає ідеальний час пробудження, так як в переліку його вимірів присутні ще й свідчення серцевого ритму.