Apple представила новий 12-дюймовий золотий MacBook Air

Компанія Apple представила новий 12-дюймовий ноутбук MacBook Air, в якому більше немає зовнішніх портів, крім єдиного USB Type-C, який можна вставляти будь-якою стороною. Про це представники компанії розповіли 9 березня на презентації в Сан-Франциско.

Товщина нового макбука всього 13,1 мм проти 17,3 у Air. Вага близько 900 грамів. На відміну від попередніх моделей, тачпад нового MacBook Air не було натиснуто з кліком так, як це було колись. Пристрій повністю зроблено з алюмінію, без пластикових вставок і виконано у золотому кольорі.

Це було зроблено в тому числі для того, щоб забезпечити більш тонкий корпус пристрою. Завдяки новій технології клавіатура стала на 40 відсотків тонше.

При цьому, щоб заощадити місце, батарея розташована шарами, центральна плата займає дуже мало місця і здатна поміститися в смартфоні. Батарея здатна тримати 9:00 в режимі перегляду інтернет сторінок. Також, у пристрою не буде куллера.

Початок продажів 12-дюймового MacBook Air почнеться в середині 2015 року, приблизно до початку конференції WWDC, яка традиційно проходить в Apple на початку червня.