Xiaomi Mi 4i: хороший дисплей, потужний акумулятор і продумана конструкція

23 квітня в Індії пройде презентація нового продукту Xiaomi. Цікаво, що вона стане першим анонсом виробника за межами Китаю. Це говорить про те, що нас чекає поява якогось гаджета, орієнтованого на міжнародний, а не внутрішній ринок.

Судячи з недавно опублікованими тізерами, новинка отримає кілька вельми цікавих особливостей. На першому знімку показано кілька варіантів всесвітньо відомого портрета Мони Лізи. Причому, якщо один з них розбитий на безліч великих пікселів і являє собою відверто жалюгідне видовище, то друге полотно відрізняється високою якістю відображення і дозволяє розглянути навіть найдрібніші деталі. Очевидно, що таким чином в Xiaomi намагаються сказати про використання в смартфоні якісного дисплея з великою щільністю. Хоча деякі інформатори вважають, що тизер натякає на потужну камеру гаджета.

Другий знімок виглядає куди більш однозначно і супроводжується написом: "Більша батарея - більший дисплей? Я не згоден". І тут не може бути ніяких інших трактувань окрім тієї, що в смартфоні встановлений потужний акумулятор, незважаючи на який, він має досить компактні розміри. А третя фотографія, швидше за все, натякає на продуману і якісну конструкцію нового телефону.

На заході Xiaomi, швидше за все, буде анонсована міжнародна версія смартфона Xiaomi Mi 4, яка з'явиться у продажу під ім'ям Xiaomi Mi 4i. Нещодавно бенчмарк GFXBench вже розповів про деякі характеристики цього гаджета, який, судячи з усього, отримає 64-бітний чіпсет Snapdragon 615 з графікою Adreno 405 і 2 Гбайт оперативної пам'яті, 4,9-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1080x1920 пікселів, 13- і 5-мегапіксельні камери, 16 Гбайт власної пам'яті, два слоти для SIM-карт і операційну систему Android 5.0.2 з надбудовою MIUI 6. Однією з країн, де почнуться продажі смартфона, стане Малайзія.