Новий «розумний» телевізор від Xiaomi

У четвер 16 липня відбувся черговий «великий день» презентацій компанії Xiaomi.


Багато хто очікував заявлений на середину липня оновлений фаблет Redmi Note 2, але його не представили. Зате погляду фанатів і шанувальників якісної електронної техніки від китайського лідера постали предмети з «розумного будинку» Xiaomi - телевізор Mi TV2S і очищувач води Mi Water Purifier.

Розглянемо докладніше другий пристрій.


Проблема чистої води гостро стоїть в багатьох країнах світу, але в розвивається бурхливими темпами Китаї вона особливо помітна. Щоб вирішити питання забезпечення населення недорогими засобами для ефективного очищення води, компанія Xiaomi ще минулого року (коли і з'явилися перші чутки про подібному пристрої), почала дослідження в цій області. І ось публіці представлений невеликий апарат, який очищає воду, згідно найвищим стандартам.

Як же він працює?


Основою пристрою є 4 фільтра, кожен з яких виконує своє завдання, економічний насос, і унікальна конструкція каналів для водних потоків, яка дозволила зробити пристрій компактним.

Почнемо з фільтрів.


Перший фільтр, наповнений ватою, очищає рідина з крана від крупних частинок, іржі, водоростей, піску та інших добавок, що мають порівняно великі розміри.

Другий фільтр наповнений гранулами активованого вугілля. Проходячи через нього, вода позбавляється від хлору, добавок для знищення запаху та інших хімікатів.


Третій фільтр здійснює біохімічну захист. У ньому відбувається очищення води від антибіотиків, бактерій, важких металів, мікроорганізмів та інших включень, порівнянних за розмірами з молекулою води.

На цьому етапі потік очищеної води розділяється на два рукави: один, наповнений відходами фільтрування, йде в т.зв. «Концентрат». Другий проходить остаточне очищення четвертим фільтром з вугільних гранул.

«Концентрат» можна використовувати в якості технічної води - прати в ній, мити підлогу, поливати квіти. Пити рекомендується лише минулий чотири стадії очищення воду.


У порівнянні з іншими очисниками води Mi Water Purifier має найбільш високий ККД. Він очищає половину надходить нього води, в той час як нормою в галузі вважається 35%.

Очищувач води від Xiaomi дуже продуктивний: при безперервній роботі він міг би призвести до 76 п'ятилітрових баків чистої води в день.


Причиною такої продуктивності є унікальна конструкція відвідав, в яких вода рухається в 5 напрямках на 4 рівнях, при цьому практично не зустрічаючи перешкод для вільного течії.

Mi Water Purifier легко встановлюється на кран, для різних модифікацій кранів очищувач води має 6 перехідників, які враховують всі основні конструкції кранів у світі.


Очищувач води від Xiaomi володіє власним «інтелектом», як і всі «розумні» пристрої в екосистемі китайської компанії.

За протоколом Bluetooth очищувач зв'язується зі смартфонів, що працюють під управлінням ОС Android або iOS і дає можливість своєму власникові управляти їм навіть віддалено по Wi Fi.

За допомогою програми, що входить в інструментарій прошивки MIUI, можна включати і вимикати пристрій, контролювати стан і статистику використання фільтрів і замовляти нові фільтри прямо з програми.

Прекрасним доповненням для Mi Water Purifier є пристрій для контролю якості води Mi TDS Pen.


Зовні цей пристрій схоже на електронну градусник. Але крім температури, воно здатне виміряти вміст у воді важких металів, органічні матеріали, оцінити солоність води та її загальну чистоту.

Mi TDS Pen не входить в комплект з Mi Water Purifier, його необхідно купувати окремо.


Очищувач води від Xiaomi - красиве, функціональне і малогабаритний пристрій. Воно прикрасить собою будь-який будинок і принесе в дім здоров'я і довголіття його мешканців.