OnePlus скасувала систему запрошень для бажаючих купити OnePlus One

OnePlus Two стартує в третьому кварталі.

Запуск смартфона OnePlus One відбувся 23 квітня минулого року, спочатку компанія OnePlus представила нестандартну модель поширення, згідно з якою придбати пристрій можна було тільки за запрошеннями від вже існуючих власників.

У рідкісні святкові дні компанія пропонувала купити OnePlus One всім бажаючих без запрошень, але тільки сьогодні було офіційно оголошено про те, що OnePlus повністю скасувала систему запрошень.

Якщо за перший рік компанія реалізувала близько 1 млн смартфонів, то до кінця цього року сумарні продажі смартфона повинні скласти від 3 до 5 млн OnePlus One. Такий великий розкид в прогнозі пояснюється тим, що OnePlus до цього не продавала смартфон вільно, тому оцінити реальний споживчий попит і зрозуміти, чи впорається невелика компанія із замовленнями, поки досить складно.

Також компанія офіційно підтвердила, що її наступний флагманський смартфон OnePlus Two буде запущений в третьому кварталі цього року. Спочатку він буде використовувати вже випробувану систему запрошень. Мабуть, це і є той самий анонс, яким нас дражнили на вихідних.