OnePlus 2 - "Лідер флагманів 2016"?

Скоро світ побачить один з найбільш потужних смартфонів сучасності - OnePlus 2, який компанія - виробник ставить на рівень вище всіх існуючих смартфонів і називає «лідером флагманів 2016».

OnePlus 2 оснастили відмінними комплектуючими, він характеризується - чіпсетом Snapdragon 810,

4 гігабайтами основної пам'яті, сучасним інтерфейсом USB Type-C, а також сканером відбитка пальця, який є одним з найшвидших у світі смартфонів.

Також, подейкують про можливі 3 версії цієї новинки - А 2001, А 2003 і А 2005.

Зокрема, OnePlus 2 А 2001 пройшла тестування AnTuTu (популярного бенчмарка) і показала вражаючі результати.

Флагман OnePlus 2 набрав 63719 пунктів і поступився лише смартфону Samsung Galaxy S6, який набрав близько 70 000 пунктів.

Причому, як видно на фото, ми спостерігаємо екран Full HD, хоча, цілком можливо, одну з 3 версій OnePlus 2 можуть оснастити і QHD-дозволом.

Також, на своєму офіційному форумі, компанія OnePlus продемонструвала кілька фотографій, знятих на основну камеру очікуваного флагмана OnePlus 2.

Крім того, ці фотографії порівняли з фото зробленими на iPhone 6, результати і справді вражаючі (ліворуч - iPhone 6, праворуч - OnePlus 2):

Менше тижня залишилося до офіційної презентації OnePlus 2, тоді ми зможемо дізнатися більш докладні характеристики і офіційно підтверджені результати тестів цієї новинки.