Презентація новинок Xiaomi: MIUI V7, Mi Wi-Fi Nano, Redmi Note 2

Кілька годин тому закінчилася презентація чергової партії новинок від компанії Xiaomi.

Багато хто чекав цієї події з нетерпінням, щоб побачити нову прошивку MIUI V7.

Серед найбільш цікавих нововведень, які реалізовані в MIUI V7, є роумінг - додаток, завдяки якому реалізована можливість здійснення дзвінків за кордон, за допомогою використання віртуальної SIМ - карти. Поки остаточно не відомо чи буде надаватися послуга роумінгу, за допомогою віртуальної SIM за межами Китаю.

Ще однією важливою і досить цікавою інновацією MIUI V7, є так званий відео рінгтон, коли будь-який користувач, крім картинки і мелодії дзвінка, може додавати захоплююче відео, яке у нього викликає асоціації, з певним контактом в його телефонній книзі.

Нова галерея в MIUI V7 здатна розпізнавати обличчя (як на картинці нижче).

MIUI V7 поки була представлена на китайській мові, для смартфонів Mi2, Mi2S, Mi2A, Mi3, Mi4, Mi Note, Redmi Note, а також MIUI V7 можна встановлювати і на новинки, Redmi Note 2 и Redmi Note 2 Prime.

Міжнародна версія MIUI V7 буде представлена 19 числа в Нью-Делі.

Ще одним вельми цікавим «об'єктом» презентації, став довгоочікуваний смартфон Redmi Note 2.

Ми знаємо, що компанія Xiaomi завжди намагається зробити свої смартфони максимально потужними і функціональними, навіть якщо новинка позиціонується як бюджетна.

Redmi Note 2 - тому яскравий приклад.

Сучасний, потужний 8 - ядерний процесор Helio X10, який працює на частоті 2 гігагерца, а також 5.5 - дюймовий екран з IPS матрицею і Full HD дозволом - це дійсно дивовижні характеристики, при вартості смартфона в межах 150-160 доларів США.

Крім вищесказаного, Redmi Note 2 оснастили 2 гігабайтами основної, 16/32 ГБ флеш пам'яті, модулем 4G, 13 мегапіксельною камерою Samsung / OV і 5 МП фронтальною камерою.

Також, приємною новиною стало те, що в Redmi Note 2 батарея ємністю 3060 мАг - знімна, при необхідності, її можна в будь-який момент замінити на іншу.


Звичайно ж, ми не можемо упустити і «особливість» Redmi Note 2 - це вбудований інфрачервоний модуль управління побутовою технікою. Завдяки цьому модулю, новинка легко впишеться в концепцію розумного будинку.

Компанія Xiaomi не упустила можливості і наочно показала основні відмінності смартфонів Redmi Note 2, від Redmi Note 2 Prime (новину про який ми писали раніше).

Крім MIUI V7 і Redmi Note 2, компанія Xiaomi представила мініатюрний Wi-Fi - маршрутизатор - Mi Wi-Fi Nano, який легко поміщається на долоні.

Завдяки потужній зовнішній антені, Mi Wi-Fi Nano охоплює діапазон сигналу в 150 кв. м. і може працювати до 30 годин - при підключенні роутера по microUSB, до Xiaomi Power bank 10000 міліампер.

Порівняльна характеристика Mi Wi-Fi Nano з іншими популярними роутерами, представлена на фото нижче:

Відомо, що Mi Wi-Fi Nano буде реалізований в 5 - колірних рішеннях.

Вартість Nano-роутера, заявлена виробником і складе приблизно 12 $.

З нетерпінням чекаємо нових подій і анонсів від компанії Xiaomi, якими ми будемо ділитися з вами, в нашій новинній стрічці.