Світ в очікуванні планшета Xiaomi на ОС Windows 10

Відомий аналітик з Китаю, зовсім недавно повідомив, що компанія Xiaomi в найближчому майбутньому випустить планшет, який стане продовженням лінійки Mi Pad і буде працювати на ОС Windows 10.


Як відомо, рівень світових продажів планшетів - значно знизився і відповідно компанія Xiaomi, впродовж тривалого періоду часу, зосередила увагу на випуску інших продуктів, відмовившись на деякий час від виробництва новинок «планшетного світу».

У березня 2014 світу був анонсований планшет Xiaomi Mi Pad, який працює на основі ОС Android.

У травні 2015 року, Лей Цзюнь (засновник компанії Xiaomi), спростував чутки про те, що Xiaomi залишить сегмент ринку планшетів і в соціальній мережі Weibo, поінформував про бажання продовжувати випуск лінійки планшетів Mi Pad, тримаючи в таємниці всю детальну інформацію з цього питання.

Один з аналітиків інституту SHERI Пан Цзю Тан, повідомив, що найімовірніше новинки планшетів Xiaomi, які функціонуватимуть на ОС Windows 10 - варто очікувати в III кварталі 2015 року.


Зовсім скоро (16 серпня), відбудеться черговий захід Xiaomi, на якому пройде презентація абсолютно нової версії прошивки MIUI, оновленого і яскравого фірмового інтерфейсу, для користувачів смартфонів, які працюють на основі ОС Android.

Так як зовсім неприйнятно, на даному заході, повідомляти будь-яку інформацію про продукт, працюючому на ОС Windows, cтає очевидним, що презентація новинки відбудеться не раніше вересня поточного року.