Xiaomi Mi 5 отримає сканер відбитків пальців

Китайська компанія Xiaomi, яка за п'ять років свого існування перетворилася на одного з провідних у світі виробників мобільної електроніки, готується до анонсу нового топового смартфона Xiaomi Mi 5. Новинка, за повідомленнями джерел, зможе похвалитися наявністю сканера відбитків пальців.

                     

За словами джерел, новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 5 отримає дактилоскопічний сканер, інтегрований в кнопку Home. Він буде призначений для зчитування відбитків пальців для розблокування пристрою і аутентифікації в різних сервісах, в тому числі і платіжних. Треба сказати, що аналогічними датчиками свої смартфони вже постачають компанії Apple, HTC і Samsung.

За чутками, Xiaomi Mi 5 також буде обладнаний 5.2-дюймовим QHD-дисплеєм, мобільним процесором Qualcomm Snapdragon 805, 3 Гбайт оперативної пам'яті і до 64 Гбайт вбудованої. Також, в його оснащення ввійдуть акумуляторна батарея ємністю 3600 мАг і пара камер: 16-мегапіксельна основна і 8-мегапіксельна фронтальна.

Коли відбудеться офіційний анонс нового флагмана Xiaomi, не повідомляється. Але немає ніяких сумнівів в тому, що він дебютує вже у цьому році.