Xiaomi представила ряд нових продуктів на честь свого 5-річчя

6 квітня виповниться 5 років з дня заснування китайської компанії Xiaomi. І до свого першого ювілею амбіційна компанія підготувала кілька нових продуктів, які представила вчора на презентації в Китаї.

Першою новинкою став ультра HD LED Smart MiTV2 з діагоналлю 55 дюймів. Це перший в світі Smart TV, в якому використовується новітній 4K MStar 6A928 процесор, за рахунок чого він може виводити апаратне декодування 4K-відео в H.265 на швидкості 60fps. Повноцінний звук у вітальні, спальні або кухні забезпечить звукова панель з 8-динаміків в алюмінієвому корпусі.

Xiaomi випустила нові рішення для "розумного" будинку.

MiPowerStrip - перехідник на 3 розетки і 3 USB порту 2.1A швидкої зарядки. MiPowerStrip створений з вогнетривких матеріалів, захищає споживача при нестабільній напрузі в мережі і перегріванні. Ефективність у використанні і елегантний дизайн MiPowerStrip, зроблять його незамінним як для дому, так і для офісу.

MiSmartScale - розумні ваги від Xiaomi.

MiSmartScale (RMB 99) вимірює вагу в діапазон від 5 кг-150kg з точністю до 50 г, а також за допомогою синхронізації зі смартфоном і додатком MiFit, допоможе підрахувати індекс маси тіла (ІМТ) і дізнатися, чи відповідає ваш зріст вашій вазі. Як тільки, ви наступите на ваги, з'явиться красивий світлодіодний дисплей з точною цифрою вашої ваги.

Також, вчора був представлений MiNote в надзвичайно красивому рожевому кольорі. Гламурний смартфон в рожевому корпусі, створений спеціально для прекрасної половини людства. MiNote буде поставлятися в ексклюзивній упаковці рожевого відтінку.