Xiaomi випустить свій власний процесор в 2016 році

Судячи з останньої інформації, компанія Xiaomi дуже активізувалася і серйозно зайнялася розробкою, і створенням свого незалежного, потужного і продуктивного чіпсета.

У минулому, Xiaomi вже проводила подібні експерименти з одним з китайських виробників чіпсетів, який застосовувався в бюджетному смартфоні Redmi 2A (застосовувався чіпсет Leadcore LC1860, який не поступається чіпсету - Snapdragon 410) і як відомо, результат дійсно був вражаючим.

Застосування чіпсета Leadcore, дозволило значно зменшити вартість смартфона Redmi 2A - практично на 80 доларів США та реалізувати більше 5 млн. одиниць цього девайса.

Вже в 2016 році ми повинні побачити нову розробку чіпсета від Xiaomi.

На сьогоднішній день Xiaomi залежить від таких компаній як MediaTek і Qualcomm, але коли буде реалізована нова розробка, Xiaomi зможе легко стежити за своїм апаратним забезпеченням і продавати світу свої смартфони за цінами - нижче середньоринкових.

Звичайно, Xiaomi не збирається відмовлятися повністю від топових продуктів Qualcomm і цілком можливо, що новий флагман Xiaomi Mi 5 оснастять процесором Snapdragon 820.

Компанія Xiaomi, ще поки офіційно не повідомляла про розробку чіпсета нового покоління, але це дуже очікувано, оскільки багато сучасних виробників смартфонів (Apple, Samsung, Huawei), серйозно замислюються на створенням власних, оригінальних і найпотужніших процесорів, для зміцнення своїх позицій на ринку.