YunBike C1 - розумний електровелосипед від Xiaomi

Компанія Xiaomi в черговий раз показала свій потенціал втілення новаторських ідей у випущені новинки.

Випустивши величезну кількість «розумних гаджетів», компанія Xiaomi вирішила не обмежувати себе певними рамками у своїй діяльності і проінвестувала китайський стартап проект з виробництва електричних велосипедів «Yunmake» на 10 млн. юанів.

І вже сьогодні, компанія Xiaomi презентувала свій перший продукт в лінійці електричних велосипедів - YunBike C1.

YunBike C1 - це гібридний транспортний засіб, оснащений 36В і 180Вт електромотором, який дозволяє розвивати швидкість до 25 км / г.

Також, новинка оснащена 5-ступінчастою коробкою передач, акселерометром і 3-х осьовим гіроскопом.

Однією з вражаючих особливостей YunBike C1, є вбудована інтелектуальна система, яка автоматично подає електроживлення, коли ви піднімаєтеся на височину і тим самим значно спрощує процес підйому.

YunBike C1, також оснащений багатосекційним акумулятором «Samsung 18650», ємністю 5100 міліампер, завдяки якому ви з легкістю зможете проїхати до 55 км, без необхідності його підзарядки. Дивно й те, що для повної зарядки такого потужного акумулятора достатньо всього 3-х годин.

YunBike C1 витримує вагу до 120 кг. і при цьому сам важить всього 16 кг.

Дуже зручним моментом реалізованим в даній новинці, є рульове кріплення для смартфона, що дозволить Вам за допомогою Bluetooth синхронізувати ваш смартфон з «розумним велосипедом».

Синхронізувавши свій смартфон з YunBike C1, Ви зможете скористатися масою корисних функцій: простежувати своє місцезнаходження на карті, бачити швидкість з якою Ви рухаєтесь, включати і відключати фари, спостерігати за індикатором рівня заряду батареї.

Новинка поставляється в 5 різних кольорах, що дозволить Вам підібрати YunBike C1 відповідно до своїх вподобань.